Still shaking, nothing reconciled...

Oslava?

11. června 2011 v 14:19 | Jane Ensslin |  Každodenní kecy
Zase jsem chtěla napsat několik článků, ale nedostala jsem se k tomu. Neměla jsem na to čas, protože jsem buď nebyla doma, nebo jsem měla moc práce se zakládáním stránek Jany Kratochvílové. Ano, konečně jsem se k tomu odhodlala. Můžete se na ně podívat, i když tam zatím skoro nic není. Asi se vám nebude líbit vzhled blogu, ale já prostě tak nějak cítím, že by to prostě mělo být fialové. Postupně tam hodlám přidávat různé články o Janě, rozhovory, které najdu, a pak také kompletovat její diskografii. A hlavně informovat o jejích koncertech. Prostě stránky pro ty, kteří si to všechno nečtou na Facebooku...


Aspoň, že jsem to neodložila na potom. Všimla jsem si totiž, že v poslední době všechno odkládám s tím, že to začnu dělat o prázdninách, protože na to budu mít dost času. Tak například už rok se chci naučit jezdit na skateboardu. O tom učení na kytartu ani nemluvě. Taky jsem chtěla napsat knížku. (A dokonce vím, poprvé v životě, o čem.) Tak uvidíme, no.

A teď k tomu druhému důvodu, proč nepíšu - že jsm pořád někde pryč. Poslední dobou opravdu nejsem moc často doma. Většinou přijdu ze školy a v půl čtvrtý odcházím. A vrátím se až večer. Někdy ani nejdu domů, hlavně když si vezmu do školy jen kabelku a ne batoh. A co venku dělám? Hovno. Akorát někde sedím venku a chlastám, nebo sedím hospodě a chlastám (haha). Nebo chodím po obchodech a dívám se, co všechno si nemůžu koupit. Teď jsem si sice mohla něco koupit, ale to bylo tím, že jsem měla narozeniny. Mám teda dvoje nové boty. Oboje jsou to žabky, akorát jedny mají takové barevné třpytky na pásku (ano, zase mám nějaké třpytivé období) a ty druhé mají dost vysokou podrážku a ještě k tomu jsou na klínu (takže se m v tom fakt hodně dobře chodí).

Taky jsem dostala hodně dárků od kamarádů a spolužáků. Hodně desek, některé jsem si sama vybírala a některé byly překvapení (dvojsingl od The Fialek mě fakt potěšil, LP Michala Davida samozřejmě teda taky)... Já si vlastně skoro všechny dárky vybírám sama, asi proto mě vždycky potěší nějaký dárek jako překvapení. I když je to plyšový medvídek. Když medvídek - pankáč je prostě vtipnej! Nebudu tu vypočítávat úplný seznam dárků, vždyť jsem ještě nedostala úplně všechny. A taky, většina dárků jsou takové trochu nehmotné - lístky na koncert, propíchnutí uší.

Teď se budu soustředit hlavně na to autorské čtení. Budu totiž číst něco, co jsem psala. A budu to celý vlastně zahajovat! Trochu se toho bojím, ale zase o moc nejde. A je zábavnější se sostředit na to, než na školu. I když propadám z chemie a posrala jsem opravnou písemku (a to jsem to uměla!). No co. Vždyť to přece vůbec neni důležitý.

P. S.: Tenhle článek měl být o včerejší "oslavě" mých narozenin. Nějak to nevyšlo, co?
 


Komentáře

1 Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku | 11. června 2011 v 14:49 | Reagovat

Já taky všechno odkládám na potom. Snažila jsem si to zakázat, protože vim, že už to nikdy nedodělám. Ale o prázdninách budu mít ještě míň času než teď, takže to by u mě stejně nemělo smysl něco odkládat.

A uvědomila jsem si, že ty máš to čtení v době, kdy jsem na tom Slovensku, takže tě neuslyšim...:/

2 Jane | Web | 11. června 2011 v 16:17 | Reagovat

[1]: Jakto? Ty odjíždíš už ve středu??

3 Blé | Web | 11. června 2011 v 17:10 | Reagovat

a já čekala opilecké zážitky z oslavy.. no nic.
Ty jsi dostala od svých spolužáků dárky? tak tohle já neznám :D já dostala půlku bebe sušenky a ještě k tomu byla hnusná od spolusedící. :D  Já stejně žádný dárky nechtěla. já jsme poslední dobou se vším smířená a nic extra nechci. Nejsem materalista 8-)  
Jinak já také poslední dobou všechno odkládám. A propíchnutí uší taky plánuju, ale až v létě a obarvení vlasů taky až v létě. :D

4 Xan[AX] | Web | 12. června 2011 v 21:34 | Reagovat

třpytky jsou fajn. ;D

5 ratuska | Web | 14. června 2011 v 1:24 | Reagovat

Jana Kratochvílová jo? Hm, to je ta, co zpívá ve stínu kapradin?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.