Still shaking, nothing reconciled...

Zahájení turné Tří Sester

11. května 2011 v 15:08 | Jane Ensslin |  Každodenní kecy
Omlouvám se, že jsem sem dlouho nepsala, ale konečně už chápu, že když někdo nemá čas psát na blog, nemusí to bejt vždyky jenom výmluva. Třeba včera jsem se vrátila domů brzo, ale náladu na psaní jsem fakt neměla. Divím se, že jsem se přinutila napsat si to všecko do deníku (dělám to tak vždycky, když hrozí nebezpečí, že bych něco mohla zapomenout. Píšu si hlavně jména, na který fakt nemám paměť). Takže včera jsem si napsala, že jsem byla super akci.


Bylo to zahájení Gambrinus tour 2011 Tří Sester. Zahrnovalo to dva koncerty (ne však Sester, skupin MZH a E!E), autogramiádu a promítání nového klipu k písničce Něco se musí stát. Klip jsem neviděla, ale prý byl v hlavní roli společensky unavený František Vrána (bubeník), který byl dost společensky unavený i tam. Projevovalo se to mimo jiné tak, že se nečekaně vrhal na přítomné slečny a objímal je, líbal nebo plácal po zadku. Na autogramiádě jsem si nechala podepsat deník, ale o tom v dalším článku.

Něco se musí stát, i když bez klipu

Koncert E!Eček byl skvělej. Píseň Pogo je prostě trefná (i když po cestě zpátky se mi spát fakt chtělo). A hlavně: seznámila jsem se tam taky s nějakýma lidma. Začal se se mnou bavit nějakej kluk, co tam byl se svejma sourozencema a se svojí holkou (která prej nenávidí punk, hahaha). Bavila jsem se tam teda s ním a tou jeho sestrou, a taky jsem tam potkala ty lidi, co jsem s nima jela metrem z MayDay.

Pogo mám rád, nedá mi spát!

Jediný, co mi vadilo, bylo, že tam se mnou nešla kamarádka K., která původně měla jít. No nevadí, stejně tam ani Sestry nehrály. Na Džbáně si to vynahradíme! :)

 


Komentáře

1 Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku | Web | 11. května 2011 v 19:49 | Reagovat

Mně to taky vadilo, to mi věř. A jo, Džbán bude legendární! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.