Still shaking, nothing reconciled...

Srovnávání, vzpomínání a blbá nálada – samý bláboly

17. května 2011 v 17:08 | Jane Ensslin |  Každodenní kecy
Je to divný, když si tak čtu asi dva a půl roku starej deník a zjišťuju, že se teď cejtim úplně stejně jako tehdy. Takhle: jsem teď určitě optimističtější. Dřív, když jsem se "propadala do depresí" jsem nevěřila, že bude všecko dobrý, narozdíl ode dneška. Ale jsem zároveň cyničtější. Nebo teda bezcitnější. V něčem jsem se určitě změnila, jakože jsem sebevědomější, atd., ale jinak jsem úplně stejná.


Pořád se raduju z maličkostí a nedokážu bejt bez toho, abych se na něco těšila. Neustále poslouchám hudbu, pořád prakticky to samý, a největší událostí jsou pro mě koncerty. (Dřív jsem se na nich sice tolik neožírala a netancovala, ale to je detail.) Pořád chci něco novýho na sebe, ale nejsem schopná si na cokoliv našetřit, takže to pak dopadá tak, že si věci vyrábim a upravuju. Vždycky mám jeden oblíbenej kus oblečení, kterej nosím úplně pořád a jenom ho různě kombinuju.

Lidi se prostě neměněj. V určitějch věcech ne. Jsem sice čím dál drzejší a odvážnější, ale stejně se občas dostaví ten super pocit bezmoci. A ten mám vždycky hlavně ve třídě. Jo, opět po těch letech nenávidim svojí třídu. Pořád mají nějaký připomínky na moje oblečení a tak. Někdy mi přijde, že to dělaj schválně, že když si něčím házej, tak se vždycky trefěj do mý hlavy a docela dost. A co mám já dělat? Už jsem zkoušela hodně věcí, neřešit to, mlčet, řvát, a vždycky se začali jenom smát a neomluvili se (haha, oni?). Debilové.

Možná jsem prostě jenom chvíli nasraná, a až přijde do školy ten spolužák, co sedí vedle mě a je to snad jedinej (kromě L.) co se tam se mnou ještě baví, tak to přejde. A to je to při tom takovej bárbíňák v růžovejch košilích :D Ale je hrozně fajn a je s ním sranda. Já už vlastně žiju jenom pro ty víkendy. Pro víkendy, kdy jsem s kámoškou (chtěla jsem říct nejlepší kamarádkou, ale to zní trapně) K. a chodíme na koncerty (většinou na ty, kde je vstup zdarma), nebo si sednout někam do parku. Někdy jdem ven i přes týden, to je takovej bonus navíc vždycky.

Vlastně jsem dřív chtěla bejt taková jaká jsem teď. Akorát jsem chtěla mít nějaký kamarády. No, tak aspoň se mám na co těšit, ne?

P. S.: Upozorňuju, že článek je hodně nadnesený a omlouvám se všem (pár) mým kamarádům a kamrádkám. A díky vám. Ty vole, já jsem dneska fakt nějak sentimentální.
 


Komentáře

1 Neiti ssa musta | E-mail | 17. května 2011 v 19:38 | Reagovat

Opět jsem zavítala na tvůj blog. Přiznávám se, že po celkem dlouhé době, za což se zároveň omlouvám, a propadám do země, jelikož mi došlo, že je pořád stejně fajn. Pořád stjně upřímnej.^^
K tomuhle článku. Chápu, jak se cítíš. A s názorem, že lidé se mění jen do jisté míry, ale ne tak, jak si každý myslí. Souhlasím. Zcela souhlasím-řekla bych. Kamarádi. Někdy si tak říkám, že je lepší mít jen takové s kterýma se zasměješ, ale nedělat si k nim žádná pouta. Pak zklamání tolik nebolí ;-) . Asi chápu ty vztahy ve třídě. Taky vím, jaké to je. A slovo "Debilové" je vystihlo naprosto přesně. Oni se určitě nenajdou jen u tebe ve třídě ;-). Abych pravdu řekla, já se těším až z té třídy vypadnu. Až budu na intru, pryč od všech těhleh lidí tady kolem. ^^ Fajn blbci jsou všude, ale alespoň tam, kde mě budou znát tak, jak se jim představím já sama a ne někdo kdo to mile rád udělá za mě "_" ;-) .. Uvedla jsem ti ve formuláři e-mail. Když napíšeš budu ráda ;-)

2 Xan[AX] | Web | 17. května 2011 v 20:58 | Reagovat

lidi se meni hlavne podle toho skym to zrovna tahnou. ono je celkem dost pravdy na frazy "skym jsi takovy jsi" ..

3 Jane | Web | 17. května 2011 v 21:05 | Reagovat

[2]: To máš pravdu. A já jsem teda asi stejná jako předtím, protože teď právě nikoho nemám, stejně jako předtím...

4 Xan[AX] | Web | 17. května 2011 v 21:08 | Reagovat

[3]: to se spravi, ver mi..;)

Jinak ja to delam taky, ale pssst ;D.

5 Jane | Web | 17. května 2011 v 21:09 | Reagovat

[4]: Fajn. Už by bylo načase. Po... Jak proboha dlouhý době?! Fuj, ani se mi to nechce počítat.

6 Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku | 17. května 2011 v 21:53 | Reagovat

Jo, to jsem přesně řikala Meggy dneska - lidi jsou pořád stejný, jenom se možná chovaj trochu jinak, ale v "jádru" jsou pořád stejně...stejný. :D
A já mám taky pocit, že mám málo kamarádů. Ve třídě se se mnou moc lidí nebaví, a já za nima nechci dolejzat... Je to ponižující.

7 Blé | Web | 18. května 2011 v 19:02 | Reagovat

Já nevim co napsat. Taky se občas cítím sama, ale mně je to ńák jedno. Se vším (tím myslím hlavně jeho odjezd,  bluhahahaha.. :/) jsem se už tak ňák vyrovnala. život jde dál a svět je legrační...

8 Opti-Mystique | E-mail | Web | 18. května 2011 v 19:35 | Reagovat

Nerada čtu staré deníky. Už proto že se děsím jak jsem "tehdy" byla blbá... tolik věcí bych změnila. Ale na něco je zase hezké vzpomínat...

9 fresh-cream | Web | 21. května 2011 v 19:10 | Reagovat

Pusť si Óčko a zvedne se ti nálada ;)
- hm.... pokus o kameňák... (myslim, doufám)
Hmmmm ale zbytek kvarty neni nijak význačnej...
Zbytek školy není nijak význačnej - jsou to kulisy ne?
Škola perfektně zabíjí zbytečný chvíle, nudnejma chvílema.
Myslim že chodit na koncerty je nejlepší sport;)

10 AaauceIrona | E-mail | Web | 7. srpna 2017 v 11:22 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

http://segwayverona.com/

11 PeterSeern | E-mail | Web | 21. srpna 2017 v 23:50 | Reagovat

“Adoro viaggiare in Segway”. Il modo migliore per cadere in amore con Verona in nessun tempo!
Quando si dispone di un breve tempo a coprire una citta, questo e un ottimo modo per farlo. Mi e piaciuto molto il nostro tour e guida. L'audio e stato un po' difficile, ma la guida li ha tenuti lavorando. Quando il suo caldo, questo e un ottimo modo per andare in giro e stare un po' fredda. Verona e una citta facile accesso per segway intorno. Abbiamo visto tutti i principali siti e ci hanno dato una buona sensazione per il layout della citta. Siamo stati in grado di tornare a pochi posti il giorno successivo per un po' di tempo.

https://www.regiondo.it/segway-historic-tour-in-verona

<b>Book Now</b> ''' http://segwayverona.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.