Still shaking, nothing reconciled...

Kalendář plánovaných akcí

24. dubna 2011 v 14:43 | Jane Ensslin |  Každodenní kecy
Už jsem prostě taková. Plánuju tolik věcí, že ani neni možný, aby se všechny staly. A přestože teď na léto plánuju jen asi čtyři akce, vím, že budu ráda, když zvládnu dvě z nich. Nejbližším festivalem, který bych chtěla navštívit je MayDay. Kromě toho, že to pořádá AFA, takže tam půjdu s iluzí, že ta akce má nějaký hlubší smysl, budou tam vystupovat The Chancers - skupina, jejíž koncert jsem viděla už minulý rok na festivalu Mezi Ploty. Hrají ska, který vás prostě donutí tančit!

MayDay Festival 2011


Dlouho nic a pak mám v kalendáři dvě akce poměrně blízko za sebou. Výše zmíněný MayDay má vstup zdarma, takže mi nic nebrání tam jít, ale dále bych chtěla jít na festival, který je oslavou dvaceti šesti let existence Tří Sester a taky na slavnostní uvedení do Beatové síně slávy. (Osobnost in memoriam: Jan Ivan Wünsch, osobnost: Honza Haubert, kapela Tři sestry. To prostě musím vidět, teda slyšet, teda zažít!) Cena vstupenek na oslavu je (na oba dny festivalu) 400 Kč a na Beatovou síň slávy 395 Kč. Jedině, že bych si lístky přála k narozeninám, jinak mám asi smůlu. Chtěla bych aspň na ten druhý den (275 Kč), tehdy tam totiž budou kromě Tří Sester i S.P.S.!

Chtěla jsem samozřejmě jít i na nějakou akci nehudebního charakteru, a to na Zombie Walk, ale to se bohužel koná ve stejný den jako festival se Sestrami, S.P.S., atd., takže zombíci maj smůlu. (To jsem vlastně říkala už minulý rok, že půjdu ten příští, co?)

Přemýšlela jsem i o tom, že bych navštívila, tak jako minulý rok, i festival Mezi Ploty. Je tam pár skupin, o které bych stála (Sto Zvířat mám už zase hodně v oblibě), ale asi se na to vykašlu - vstupné taky není symbolické (470 Kč na oba dny) a stejně tam není tolik věcí, na které bych se zas tolik těšila. Dále plánuju jít na festival United Islands. Ten jsem měla jako jistotu, protože je vstup zdarma (maximálně si můžete koupit program za 100 Kč), ale potom jsem zjistila, že v poslední den festivalu odjíždím na školní výlet, takže budu doufat, že v první dva dny tam bude také něco zajímavého.

Koncertem, na který už vím předem, že na 99% nepůjdu, je koncert skupiny Houba. Nepůjdu tam nejspíš proto, že se koná 30. června. Jak znám svoje rodiče, budu muset hned ten odjíždět na chatu. Už teď se tam těším. Ha ha. Ale na prázdniny se docela těším. Plánuju totiž spoustu věcí, které se ale určitě nesplní. Plánuju, kdo za mnou na tu chatu přijede (určitě nikdo), jak budem chodit na výlety (určitě bude hnusně) a jak se budem chodit koupat (určitě bude zima). A jako zlatý hřeb prázdnin plánuju festival Pod Parou. O tom už jste určitě slyšeli. Já osobně se těším hlavně na S.P.S., Totální nasazení, Tleskače, Houbu a Polemic (takže určitě budou hrát současně). Ale tam nejspíš taky nebudu moct. Protože je to daleko, atd., asi taky znáte všehny tyhle kecy od rodičů. Ale já tam chci! Už rok (od minulého Pod Parou, kam jsem taky nesměla) se tam těším. Takže začnu šetřit (kolik budou stát vstupenky tam ještě nepíšou) a přemýšlet, jak se tam asi dostanu a jak tam budu přespávat atd.


Když si k tomu ještě připočítáte všechny koncerty Jany Kratochvílové, které (snad!) budou... Mám to docela nabitý program, že?

P. S.: Snad jste si všimli mých pokusů o pesmismus. Nějak to moc nevychází...
P. P. S.: Všechny tyhle akce hodlám obrážet s K., takže se těš! :D
 


Komentáře

1 Xan[AX] | Web | 24. dubna 2011 v 16:38 | Reagovat

na tři sestry jdu, ale u nas na zapade ;D..

2 Borůvková | Web | 24. dubna 2011 v 19:29 | Reagovat

Na Tři sestry jdu..už teď se nehorázně těšim..;)

3 Blé | Web | 24. dubna 2011 v 20:28 | Reagovat

Narozdíl od ostatních já se na sestry nechystám. Hrajou dobře, to jo ,ale nijak mě jako kapela nepřitahujou. A to v Plzni hrajou dost často..
A na letošní Páru bych nejala ani za nic. Zahraniční kapely nic moc a český kapely můžu vidět když hrajou v tady.
Ale ten United Islands vypadá zajímavě, samý DJové a a navíc je to zadarmo! ..všechno co je zadarmo je supér. :D
Moje nejblížší hudbení akce je Májales (pipes & pints, totální nasazení, vypasaná fixa + místní kapely :) a v létě Basinfire fest, ale přemýšlím že ten lístek prodám, protože byl drahej jako kráva a ty kapely který tam jsou dobrý uvidim na Májalesu...

4 Ta, co zatím nemá vymyšlenou přezdívku | Web | 25. dubna 2011 v 19:41 | Reagovat

Já se těšim!! Musí nám to vyjít! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.