Still shaking, nothing reconciled...

Přemíra ironie

15. června 2010 v 20:08 | Babsi |  Každodenní kecy
Téma týdne je Smrt. To je vtip dne. Ne, je fakt že kdybych se vážně chtěla zabít, udělám to už dávno (přesněji řečeno v neděli). 

Znáte ten pocit, kdy se vám naprosto zhroutí svět? Ten pocit, že prostě nevíte co dál, jste schopni jen brečet nebo zírat do blba? 

Určitě znáte. I když každej si myslí, že ho v tý situaci nikdo v žádnym případě nemůže pochopit. (Jestli neznáte, nepřeju vám to.)

OUKEJ, TAK JÁ VÁM TO ŘEKNU. ZHROUTIL SE MI CELEJ SVĚT, PROTOŽE... 

mě nemiluje a... rozešel se se mnou.

Takhle když to napíšu to vypadá ještě hrozivějc než když o tom jen přemýšlim.

Nechci abyste sem psali nějaký kecy jako "upřímnou soustrast" nebo "to mě mrzí". Tim míň "to je ale debil" nebo "najdeš si lepšího". Jen jsem to potřebovala někam aspoň napsat. Ještě jsem to ani neřekla.

P. S.: Čtu ...a bude hůř. Tý ironie je už příliš i na mě a to je co říct, teda.
 


Komentáře

1 Fée | Web | 15. června 2010 v 21:24 | Reagovat

Na tohle je fakt těžký něco říct... Bolest srdce je ta nejhorší, co může být. Když se se mnou rozešel můj první kluk, brečela jsem... A udělala tlustou čáru za minulostí, ale zvládla jsem to nejspíš jen proto, že jsem ho pořádně nemilovala. Řeknu ti jen jedno, jakkoliv si kdokoliv myslí, že brečet kvůli klukům nemá cenu, nebo že velký holky nepláčou, já ti říkám "Plač". Nech smutek a emoce odplavit... Bude líp

2 Blé | 18. června 2010 v 16:24 | Reagovat

Tak já napíšu to co říkám a píšu vždycky, když je někomu "ouuvvej".: Když je ti nejhůř věř že se najde vždycky někdo kdo ti tu náladu zvedne. vždycky se najde nějaká písnička, která ti ti pomůže. :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.