Still shaking, nothing reconciled...

Na lyžák se opravdu nejelo kvůli lyžování

20. března 2010 v 14:18 | Babbu |  Každodenní kecy
Z lyžáku mám hrozně smíšené pocity. Na jednu stranu jsem si užila spoustu legrace a dozvěděla jsem se i jednu potěšující informaci, ale zároveň jsem několikrát brečela a dozvěděla jsem se spoustu přinejmenším znepokojivých informací.


Tahle písnička se mi hrozně líbí, přestože Bruce Springsteen je popisován (v tom hrozně obsáhlém článku na wikipedii) jako folkový zpěvák a přestože to "není můj styl" (teda nebyl by, kdybych nějakej měla).

Většina těch znepokojivých informací se týkala toho psychopatického spolužáka, co se chce zabít pokaždé, když ho nějaká holka odmítne. Problém je v tom, že ho za tenhle lyžák stihly odmítnout dvě holky. Neptejte se mě proč si vždycky vybere nějakou holku, o které ví dopředu že ho odmítne. Buďto je o několik let starší než on, nebo o něj prostě nemá vůbec zájem.

Nebudu tady vypisovat detaily, stejně vás to určitě vůbec nezajímá, že jo? Asi vás bude víc zajímat článek o něčem zajímavějším a užitečnějším, jako je skupina Clash nebo recyklace papíru, ale já to prostě musím někde napsat. A deníček, kterej hned strčim do šuplíku, mě nestačí. Tak to doufám že pochopíte.

P. S.: Taky jsem se dozvěděla, že jsem prej flegmatik a pořád se směju. To je překvapivá informace. Já jsem podle mě spíš cholerik (změny nálad) a když už se směju tak sama sobě. Nebo hysterický smích, to je moje (takový ten smích, když se smějete něčemu ironickému, a přitom vlastně brečíte).
Ke zjištění, že jsem flegmatik, došel jeden můj spolužák. Největší cholerik ze třídy.
 


Komentáře

1 Anča | Web | 20. března 2010 v 20:46 | Reagovat

Heh, ta poslední věta mě dostala :D Jinak já si ráda přečtu i takovéhle "kecy" ze žiovta... na oddech je to dobrý ;)

a smíšený pocity... to je pořád ještě dobrý :) dokud to neni hodně špatný, je to dobrý :)

jo a ty nemáš styl :D ?

a ke komentáři u mě.... víš co, já se sama sobě líbím. líčim se a žehlim si vlasy ze zvyku. s tim žehlenim jsem ale dnes kosncovala. mam ty vlasy už fakt dost zničený.

2 Babbu | Web | 20. března 2010 v 21:05 | Reagovat

Ta poslední věta je jedna z nejpravdivějších a nejnezmatenějších v tomhle článku. A je to pravda.
Nevím, jestli mám styl.
A měla bys odvykat. No jo, někdo kouří, někdo bere drogy, někdo i žehlí vlasy :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.