Still shaking, nothing reconciled...

Den správného punkera

27. února 2010 v 19:35 | Babbu |  Moje názory a ostatní kecy
alší výtvor nějakého punkisty pod přezdívkou Medvěd z Punk.cz. Původně jsem to dávala do toho článku s návodem Jak být punkáčem, ale rozhodla jsem se to oddělit. Tohle je popis jak z nosu. Ne, rozhodně tohle nepopisuje můj všední den, ale aspoň se zasmějeme, že. (Vkládám i s originálními ilustracemi. ne že by to bylo něco extrovního.)


Den správnýho punkáče !

Tak co kurva budu dělat?" Říká si. No Future !!!. Zařve si! Rozhlídne se kolem sebe a zmerčí, že z předchozího dne, kdy nezřízeně chlastal nechal na zemi vedle tý svý válendy nedopitýho lahváče. Klopí ho tam a Zámci to drtěj dál! Vlastooo !!! Kurva, není tady někde cigáro, bych vykouřil i psovi vocas! Nachází a s prvním ranním šlukem konstatuje: "Kam se sere sex !" . Jde hodit chcanku a po cestě klopítá o ty největší punkový skvosty, které má jak jinak po pirátsku nahrané (sere na komerci). Píčo,to je úleva !!! Žaludek vytrávený z předešlé noci chlastem se ozývá! "Á sakra" .Řekne si. Na poličce v kuchyni se na něj směje nedožranej kus klobásy z minulýho tejdne. "Ten je můj! " a zpráská ho jak zákon káže.

Koupelnu míjí velkým obloukem. Co by tam dělal.Fuck off !!! Nasrat !!! V rohu místnosti se nenápadně krčej vodhozený gatě, který tam mrsknul když se dopotácel narvanej gou houm. Zámci jedou dál, Haubert řve! " Kriminalita, kriminalita, kriminalita mládeže !!!" Joooo to je song ! Natáhne rozsápaný jeansy,oblíkne svýho od myší rozežranýho křiváka, opásá se nábojákem.Vyráží !!! VZ hrajou dál, sic né z magiče, ale v jeho hlavě, lalu lalu lalu lalulááááááááá... "Nemáš jednu fajfku ?" , somruje při východu z činžáku důchodce. Důchodce, ač nerad, tak jednu vytasí." Dík kundo!" Odvětí punker a pokračuje dál. Bezradně bloudí špinavejma zákoutíma města a potkává ty zasraný pracující kapitalisty, který nemá tak rád. "Práce spadla do kanálu, já jí tahat nebudu! Já sem si jí nevymyslel, já se na ní vyseru !!!" Zpívá si.V jedné pofidérní uličce zmerčí, že naproti němu jdou hiphopeří,které společně s emařema a nazis, tak nehorázně nenávidí !!!" Navazuje kontakt "Co čumíš ty šmejde???" "Abych ti ten kšilt nenacpal doprdele!", je hustej..."Fuck off zmetku, pokračuj nebo tě sejmu !!!" Líbá chodník a pro sebe si prohodí. "Příště ty parchanty zbouchám všechny !!!" Vstavá. Ač lehce potlučen míří s touhle větou k nedalekému nádraží...

"Nazdar Karle, čau Lojzo, co kluci nemáte nějakej drobák na pívec?" Osloví je...No kluci mu povídají, že nemají a že jdou támhle za nádraží na měd' (pálit kabely, každej správnej pankáč hned ví která bije), tak jestli se nechce k nim přidat. Souhlasí. Zámci v uších a hlavně v mozku neutichají. Neumětel kovový, neumětel kovový, nééééumětel, nééééumětel.... "Pracuje" (krade). Po zasloužený "šichtě" jde těžce vydělanou škváru s Karlem a Lojzou do nádražky prolejt.Vchází do lokálu a za hlasitého Punk's not dead! Zdraví obsluhujícího Frantu.. Usedá zásadně mezi štamgasty. První pívo tam klopí maximálně na dvakrát, aby okolním dokázal, že on je ten největší kalič a že místo mezi o třicet či více let staršími vrstevníky, mu nenávratně patří. No a jak tam tak sedí, tak hodiny nenávratně ubíhají. Šestá, sedmá, osmá a hle už nakousává devátou hodinu večerní.Tempo jakým trestal ty první pívaky už není taky tak horlivý. Punker ale nelení a leje dál. Dvanáctý, třináctý do něj padá, je jak se zdá bezedném. Ale co čert nechtěl, opak je pravdou! S osmnáctou čárkou přichází neúprosný úprk směr hajzl, kde tak tak přichází šílená kosa. Samozřejmě vedle, jak jinak. Punker nezaváhá ani chvilku.Utře tlamu do mikiny (The Exploited) a opět zasedá ke kamarádům.Pije dál a říká: "Přece mě to nezlomí, fuck off !!! Nádražní hodiny hlásej dvanáctou hodinu večerní a hostinskej Franta (kterej je mimochodem taky už s pokročilou dobou pěkně chycenej a vrávorá po putice jak prápor) oznamuje osazenstvu, že by chtěl jít taky domů a že už nenalejvá! "Co že???" Vykřikne punker a ujme se slova.Marně! Franta je nezmar a nenechá se zlomit. Punker začne hrozit Fanoušovi do čůráků a tak podobně. Jenže.I přes tohle všechno neuspěje a tak mu nezbývá než natáhnou vyšperkovanýho křiváka z "nekomerčníma" kapelama na zádech a s dalšími štamgasty zvednout prdel a odpotácet se ven z putyky. Smůla no. Venku s klukama porozebírá jakej že je to ten František idiot a po tom co nakopne nádražní koš, vychčije se na peroně, poplive informační vývěsky usoudí, že tady už to nevyhraje. Nedá se nic dělat, hostinskej je taky "jenom" člověk.

Alkoholové opojení mu (ač chce,nebo by rád chtěl) nedovoluje provozovat rovnou a stabilní chůzi. Po pár desítkách metrech usedá na odlehlém místě v parku za nádrem (VZ v tuhle dobu už dávno nezní) jsou ty tam, jako pracně "vydělaná" škvára ze zběrných surovin. Nemá nic ! Maličká pauza v parčíku se najednou stala pro punkera dlouho dobou záležitostí. Spí ! Za ranního rozbřesku dojde i na punkera, který se probudí zimou schoulený a prochladlý vedle lavičky v parku. Promne svý lesklý oči,ve kterých se ještě zrcadlí množství vypitého alkoholu z předešlého a vlastně i dnešního dne. Má žízeň a říká si."No jo, kde sehnat (a za co) nějakej ten chlast?" Dumá ! Po chvilce přijde na nápad, že by to mohl jít eventuelně "omrknout" na autobusové nádraží. "Co kdyby tam někdo byl z kamarádů a tu kuželku by mi snad mohl koupit". Po tom co tuto větu vyslovil a hlavně a to především, jí vzal jako cíl následujícího dne, se vydal rovnou na autobusák směr kiosek, ve kterém už od brzkých ranních hodin kroutila šichtu Marie (stará to alkoholička a vlastně de-facto holka pro všechny a za cokoliv). Punker si to dohasil ke stánku, kde už z povzdálí na něj hulákali kamarádi Lojza z Karlem, před nimiž "hrdě" stála plná kára naložená plechy z místního kostela. Po prověřeném pozdravu Punk's not dead! stahuje punker jednoho z nich o drobný na píváka. Kluci, ač maj u toho plnou hubu keců punkerovi přispějou. Ten vytouženej okamžik a první pocit vytouženého napití se, přichází jako dar z čistého nebe. Punkerovi se rozzářej oči a v jeho tváři je vidět spokojenej výraz. "Kluci,zachránili jste mi život". Povídá jim. A klopí a klopí....Punkerovi evidentně zachutnalo a tak se jak kovalo železo dokud' bylo ještě teplé. Celý den prosomroval všude možně kolem autobusového nádraží a bylo mu za peníze pracujících (kapitalistů) dobře. Zkrátka vedl svým způsobem takový jednoduchej život !!! Pokračování příště..... :-))))))))

Punk's not dead !!!

Na konec tohoto článku se nejvíc hodí Ančin komentář:

"Tomu asi vyjmenovaný slova moc neříkaj :D Nj, ta gramatika... správná gramatika neni PUNK ! :D Né, teď vážně. Tohle je k pláči."
 


Komentáře

1 Anča | Web | 27. února 2010 v 20:01 | Reagovat

To mě těší, že jsem to dle tvého názoru tak dobře vystihla :) Dneska mi vážně jen lichotíš :D :D

2 ZERO | 27. února 2010 v 20:31 | Reagovat

hele nechtěla by si "znova" "spřátelit"? :)))

3 ZERO | 27. února 2010 v 20:45 | Reagovat

jo, asi sem se pohnul trochu dál...ale s tim cashem to až tak horký neni :D ale prostě ho tam občas hodim...

4 ZERO | 27. února 2010 v 20:52 | Reagovat

to mě taky štve, kvůli tomu jsem ho už málem několikrát smazal...jenže nevim co psát...nechci si psát něákej dementní deníček nebo tak něco...a kopírovat novinky od ostatních jako to dělá 50 procent lidí na blogu co znám se mi taky nechce....a prostě nevim o čem psát....taky se mi zdá že ses posunula, ani nevim proč se mi tvůj blog líbí...možná proto  že říkáš co si myslíš a nesereš se s ostatníma, to oceňuju...moc lidí to neumí..

no a z tohohhle komentu by byla pěkná slohovka :) zkusim něco takhle dlouhýho napsat do článku :D

5 ZERO | 27. února 2010 v 20:59 | Reagovat

oh fuck! no tak jo :D něco napíšu...
a já se jen tak nevzdám :D

6 my-ass | Web | 11. března 2010 v 20:08 | Reagovat

NO jelikož to je na mě moc dlouhý tak sem to ani celý nepřečetla:D a jakej je den punkera vim a neni ničim neobvyklim:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.